Księżopolscy (zdjęcia)

Franciszek Księżopolski (s. Aleksandra i Bronisławy Ruszkowskiej, 5 od prawej) podczas służby w 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie (ok. 1934 r.)
Franciszek Księżopolski (najwyższy rząd, 3 od prawej) podczas służby w 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie (ok. 1934 r.)
Franciszek Księżopolski w mundurze (1936 r.)
Franciszek Księżopolski wyjeżdżający na rowerze z podwórka w Chojecznie (1942 r.). Obok nieznany mężczyzna. Po prawej stronie widać nieistniejąca oborę, na tyłach jeszcze stojącą stodołę, natomiast po lewej widać kawałek szczytu starego domu, który spłonął w wyniku działań wojennych w 1944 r.
Jadwiga Sobotka kilka lat przed ślubem z ?
Franciszek Księżopolski (pierwszy od lewej) i Jadwiga Sobotka (druga od lewej) w dniu ślubu (1944 r.) potem kolejno ?
Jadwiga Sobotka (siedząca, pierwsza po prawej) z ?
Jadwiga Sobotka z ?
Franciszek Księżopolski z żoną Jadwigą Sobotka (c. Aleksandra i Władysławy Rozbickiej, po lewej) i siostrą Michaliną (po prawej) na podwórku przyrodniej siostry Seweryny i jej męża Piotra Tarkowskiego w Teresinie (ok. 1960 r.)
Franciszek Księżopolski koszący zboże z żoną Jadwigą  oraz bratem Jerzym (ok. 1962 r.). Zdjęcie robione przez żonę Jerzego, Hannę Wieczorkiewicz.
Franciszek Księżopolski z żoną Jadwigą w Chojecznie (ok. 1962 r.). Zdjęcie robione przez żonę Jerzego, Hannę Wieczorkiewicz.
Jadwiga Sobotka na tle obory w Chojecznie (ok. 1962 r.).
Franciszek Księżopolski z  kolejno od prawej Hanną z Kaczorków Paczuską z Chojeczna, żona Mariana Paczuskiego oraz Kaczorkowa, matka Hanny (ok. 1962 r.). Zdjęcie prawdopodobnie robione w Sinołęce.
Franciszek Księżopolski na podwórku w Chojecznie (maj 1965 r.). Zdjęcie robione podczas wizyty krewnych z Ameryki (Ruszkowscy). Chłopak najprawdopodobniej z Ruszkowskich.
Franciszek Księżopolski na koniu za stodołą w Chojecznie
Franciszek Księżopolski (trzeci od prawej) z kolejno od lewej ?